Главная > Новини > ЗМІ > НАПЕРЕДОДНІ ШКІЛЬНИХ КАНІКУЛ В СТОЛИЦІ ПРОЙШОВ НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ УЧНІВ СТОЛИЧНИХ ШКІЛ

НАПЕРЕДОДНІ ШКІЛЬНИХ КАНІКУЛ В СТОЛИЦІ ПРОЙШОВ НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ УЧНІВ СТОЛИЧНИХ ШКІЛ

Безпечний рух – одна з багатьох проблем нашого суспільства. Як відомо, безпека на дорозі передусім залежить від того, наскільки кожен із нас особисто відповідально ставиться до виконання Правил дорожнього руху. Особливо важливо пояснити це дітям.
З цією метою 19 березня 2015 на території центра з надання послуг пов’язаних з використанням транспортних засобів №13 пройшли профілактичні заходи спрямовані на підвищення дисципліни неповнолітніх на шляхах столиці. Працівники управління ДАІ разом з представниками Верховної Ради України підкомітету з Безпеки дорожнього руху (БДР), координаційної ради Загальнонаціонального форуму з БДР, Всеукраїнської асоціації «Український медичний центр БДР», програми «Дорожня безпека», Української служби порятунку та громадського об’єднання «Мотохелп» провели навчання для учнів столичних шкіл.
Для того, щоб нагадати громадськості про необхідність спільних дій в сфері дорожньої безпеки і було проведено ряд показових акцій. Увагу запрошених дітей, що приймали участь в заходах, привернула виставка міліцейської техніки, учбове перехрестя, цікава наочна агітація і зрозуміло з вирішення проблем безпеки руху. Також старшокласники змогли пройти своєрідне тестування власних знань з Правил дорожнього руху, дізнатися як правильно надати першу невідкладну допомогу при ДТП та навчитися безпечно керувати мототранспортом.
Безумовно цей захід не лише сподобався всім присутнім, але й допоміг підвищити рівень відповідальності серед наших громадян.

dsc_2918_(1) dsc_2903 dsc_2869

Источник — http://udai-kiev.gov.ua/news/1426774620.htm